Fitnessurheilun SM-kilpailu

Fitnessurheilun SM-kilpailut pidetään messujen päälavalla, jossa ainakaan tunnelmasta ei ole pulaa! Koko vuoden odotetuin kilpailu pidetään tuttuun tyyliin lauantaina ja sunnuntaina. Skrollaa alas ja näet kilpailuun ilmoittautuneet!

SM-kilpailussa kilpaillaan kaikkiaan yhdeksässä lajissa. Lisäksi juniorisarjat järjestetään bikini fitnessissä, body fitnessissä, classic bodybuildingissa!

Liput
Lauantai 40 € ovelta
Sunnuntai 40 € ovelta
Ennakkoliput TicketMaster.fi

Lauantai 5.10.
10:00 Classic bodybuilding, Classic Physique, Bodybuilding
12:30 Women’s physique, Fitness
14:00 Body Fitness

Sunnuntai 6.10.
10:00 Men’s Physique
12:00 Wellness Fitness
15:00 Bikini Fitness

Kilpailun järjestää Suomen Fitnessurheilu ry.

Kilpailija: tarkista, että nimesi on listalla noin 3-4 vuorokautta ilmoittautumisen jälkeen. Tarkista myös sarjasi, pituus/painoiluokkasi ja muut tiedot. Jos korjattavaa tiedoissasi, ota yhteys: info@nordicfitnessexpo.fi


Kilpailuun ilmoittautuneet:

Bikini fitness juniorisarja – 164 cm
Daniela Kenton, Team Tzemppi, Raisio
Nelli Pietilä, Team Xcore, Vantaa
Juuli Pykälinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Karoliina Lintula, Team Elite Academy, Pirkkala
Linda Hiltunen, Team Pro Level, Järvenpää
Noora Paukku, Team East Body, Helsinki
Iida Nenonen, Team Solana, Espoo
Veera Eronen, Sportlife Nutrition, Joensuu
Saara Suominen, Team ProLevel, Helsinki
Maria Turunen, Team Elite Academy, Joensuu
Jenni Plym, Team Murves, Tampere
Senni Kuusimäki, Team Pro Level, Pirkkala
Maria Turunen, Team Elite Academy, Hammaslahti
Jade Liikkanen, Team Power Gym, Kuopio
Kristiina Kinnunen, Optimal Fit K&M, Lahti
Johanna Haapala, Team Pro Fit, Seinäjoki
Rosa Avila, Team Pro Level, Helsinki

Bikini fitness juniorisarja + 164 cm
Anna-Mari Kuusiniemi, Team Jiipee, Kemi
Sonja Rantalainen, Team Fitfarm, Tampere
Rosa Paloperä, Team Pro Level, Kuopio
Anna Juutilainen, Team Pro Level, Vantaa
Alma Hadzajlic, Team Badass Athletes, Helsinki
Sanni Malinen, Team East Body, Vantaa
Emma Louevuo, Team Pro Level, Vantaa
Viivi Hiukka, Team Power Gym, Tampere
Emma Keränen, Team Fitfarm, Vantaa
Tuuli Kattilamäki, Team Bull’s All Out, Vantaa
Pinja Suomi, Team Strong Body, Lohja
Malin Nordström, Team Glory, Oulu
Emilia Puolamäki, Team Optimal Fit K&M, Jyväskylä

Bikini fitness – 160 cm
Veera Eronen, Sportlife Nutrition, Joensuu
Johanna Itkonen, Team Pro Level, Kuopio
Saara Suominen, Team ProLevel, Helsinki
Riina Kainulainen-Mutanen, Team Pro Level, Espoo
Helmi Uotila, Team Fitfarm, Vantaa
Victoria Sippus, WIS Fitness Team, Mustasaari
Jasmin Nieminen, Team Pro Level, Espoo
Satu Vesala, Team Green Beat, Turku
Linda Hiltunen, Team Pro Level, Järvenpää
Marjo Mattila, Starling Fitnessteam, Ulvila
Janet Kela, Team Power Fit, Nukari
Juuli Pykälinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Marjo Voutilainen, Team Solana, Helsinki
Maria Turunen, Team Elite Academy, Joensuu
Senni Kuusimäki, Team Pro Level, Pirkkala
Hanna-Kaisa Ojala, Team Classic Gym, Oulu
Heidi Nykänen, Team Supermass, Helsinki
Daniela Kenton, Team Tzemppi, Raisio
Nelli Pietilä, Team Xcore, Vantaa
Karoliina Lintula, Team Elite Academy, Pirkkala
Ella Jalava, Team Tzemppi, Uusikaupunki
Elina Raudasoja, Team Fitfarm, Muurame
Minttu Viinikka, Team Pro Level, Jyväskylä
Noora Paukku, Team East Body, Helsinki
Janita Uusimäki, Team Fitfarm, Tampere
Janica Joutulainen, Team Elite Academy, Helsinki
Isa-Maria Liljedahl, Team Sporttimekka, Helsinki
Lenita Ugartechea, Team Xcore, Helsinki (m)

Bikini fitness – 164 cm
Milla Korpela, Badass Athletes, Helsinki
Heta Kurko, Team Fullmetal, Palokka
Ronja Näsman, WIS Fitness Team, Vaasa
Renata Vanhatalo, Team Badass Athletes, Espoo
Kristiina Kinnunen, Optimal Fit K&M, Lahti
Freja Sjöblom, Team Balancedbody, Turku
Jade Liikkanen, Team Power Gym, Kuopio
Maria Turunen, Team Elite Academy, Hammaslahti
Rosa Avila, Team Pro Level, Helsinki
Johanna Haapala, Team Pro Fit, Seinäjoki
Anniina Sinisalo, EI TIIMIÄ, Turku
Annika Klemetti, Team Fitfarm, Vantaa
Petra Vesala, Team Tzemppi, Pori
Julia Pentti, Team Elite Academy, Sastamala
Johanna Rintala, Team Fitfarm, Tampere
Olivia Jokinen, Team Fitfarm, Laitila
Nadezda Tishchenko, VV Fitness Team, Helsinki (m)
Elisa Toivonen, Team Classic Gym, Raahe
Emmi Nenonen, Team Solana, Espoo
Helene Koivunen, Team HEI, Kangasala
Anne Komulainen, Team FitForYou, Iisalmi
Laura Markko, Team Power Fit, Vantaa
Tiia Kuusela, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Krista Serenius, Lean Team, Tampere

Bikini fitness – 169
Serena Rauhala, Team Solana, Jyväskylä
Anna-Mari Kuusiniemi, Team Jiipee, Kemi
Jannica Jokinen, Team East Body, Helsinki
Iina Kajander, Team SuperMoves, Turku
Emilia Ala-Fossi, Team Pro Level, Ylöjärvi
Anna Juutilainen, Team Pro Level, Vantaa
Sonja Rantalainen, Team Fitfarm, Tampere
Nelli Paldanius, Team Pro Level, Nurmijärvi
Netta Koskinen, Team Fitfarm, Valkeakoski
Rosa Paloperä, Team Pro Level, Kuopio
Riina Kiikkala, Team Fitfarm, Tampere
Saffie Jallow, Team Solana, Helsinki
Sanni Malinen, Team East Body, Vantaa
Sofia Yli-Leskijärvi, Team Fit-X, Renko
Elina Loijas, Team Fullmetal, Äänekoski
Minni-Maria Kauppinen, Team Power Gym, Luumäki
Kaisa Vuori, Team Pro Level, Helsinki
Noora Kesti, Team Sporttimekka, Forssa
Anette Mankolanaho, Team Fitfarm, Vantaa
Katariina Hokkanen, Team Sportlife, Helsinki
Viivi Hiukka, Team Power Gym, Tampere
Alma Hadzajlic, Team Badass Athletes, Helsinki
Annika Ekqvist, Team Fit Lions, Turku
Chiu Olga, Jiipee Team, Kauhava
Erika Selander, Team Tzemppi, Kuopio

Bikini fitness – 172 cm
Silja Pihlaja, Team Fitfarm, Tampere
Linda Viitanen, Team Murves, Tampere
Emma Louevuo, Team Pro Level, Vantaa
Mira Tolvanen, Team Green Beat, Turku (m)
Viktoria Juurikkala, Team Optimal Fit, Nummenkylä
Iina Tatarinov, Team Strong Body, Vantaa
Emma Keränen, Team Fitfarm, Vantaa
Heidi Määttä, Work in Silence Fitness Team, Haapavesi
Petra Vanhapiha, Team Badass Athletes, Helsinki
Netta Suikkanen, Bull’s All Out, Helsinki
Malin Nordström, Team Glory, Oulu
Tuuli Kattilamäki, Team Bull’s All Out, Vantaa
Pinja Suomi, Team Strong Body, Lohja
Sara Ottela, Team East Body, Jyväskylä
Kristi Soldan, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Sonja Kallio, Team BalancedBody, Turku

Bikini fitness + 172 cm
Beata Ranteaskola, Team Optimal Fit, Tampere
Sanna Mattila, Team Fitfarm, Tampere
Saara Saunamäki, Team Golden Fitness, Toijala
Emilia Puolamäki, Team Optimal fit K&M, Jyväskylä
Suvi Lahtinen, Team Optimal Fit, Helsinki (m)
Heli Käsmä, Team FitBody PRO, Oulu
Sanna-Maija Aalto, Team Power Gym, Lahti

Body fitness juniorisarja
Jessica Taanio, Team Elite Academy, Tampere
Senni Nieminen, Pro Elite Team, Jyväskylä
Krista Anttonen, Team Bull’s All Out, Tampere
Ida Turunen, Team Solana, Järvenpää
Jessica Rissanen, Team Fit Lions, Turku
Laura Rostedt, Team Optimal fit K&M, Uusikaupunki
Essi Vertanen, Team BalancedBody, Pirkkala
Iida Loukkaanhuhta, Team Power Fit, Espoo
Sohvi Kuoppala, Team Pro Level, Tampere
Linda Vallin, Team Optimal Fit K&M, Tampere
Mira Palasrinne, Team Bull’s All Out, Helsinki
Josefiina Joensuu, Work in Silence Fitness Team, Seinäjoki
Katja Kröger, Team Sportlife, MIkkeli
Viivi Rantala, Team Bull’s All Out, Tampere
Katariina Virta, Team Fitfarm, Helsinki
Johanna Saunamäki, Team Power Gym, Turku
Salla Ahonen, Team Xcore, Tampere

Body fitness – 158 cm
Maiju Arola, Team Sportlife, Valkeakoski
Rosa Punki, Team Fitfarm, Raisio
Ruut Harimaa, Team Bull’s All Out, Mikkeli
Niina Sirrola, Team Tzemppi, Rauma
Tanja Tuohino, Team Classic Gym, Jääli
Jessica Taanio, Team Elite Academy, Tampere
Senni Nieminen, Pro Elite Team, Jyväskylä
Saara Nikula, EI TIIMIÄ, Kuopio

Body fitness – 163 cm
Jessica Rissanen, Team Fit Lions, Turku
Johanna Siltala, Team Fitfarm, Vantaa
Katariina Hentinen, Team Bull’s All Out, Nilsiä
Suvi Tihinen, Team East Body, Muhos
Anu Koski, Team Bull’s All Out, Tampere
Heli Karhu, Team Bull’s All Out, Kajaani
Essi Törrönen, Team JiiPee, Kemi
Jonna Laamanen, Team Sportlife, Mikkeli
Jenny Johanna Jäppinen, Team Bull’s All Out, Tampere
Laura Rostedt, Team Optimal Fit K&M, Uusikaupunki
Sari Autere, WellGo Fitness Team, Pori
Krista Anttonen, Team Bull’s All Out, Tampere
Ida Turunen, Team Solana, Järvenpää
Elina Niemelä, Team Solana, Vantaa

Body fitness – 168 cm
Oona Niiranen, Team Badass Athletes, Helsinki
Anniina Tapanosilta, Team Bull’s All Out, Tampere
Kirsi Helander-Helin, Team Bull´s All Out, Hämeenlinna (masters)
Mira Roukala, Team Bull’s All Out, Tampere
Tessa Olsbo, Team Bull’s All Out, Tampere
Krista Luoto, Team East Body, Helsinki
Outi Vuorenpää, TEam Bull’s All Out, Tampere
Riina Kivikoski, Team Powergym, Helsinki (m)
Sanna Sjöblom, Team Solana, Mariehamn
Jasmiina Lindroth, Team Murves, Tampere
Virpi Hurskainen, Finnish Physique Academy, Reijola
Janita Juujärvi, EI TIIMIÄ, Rovaniemi
Josefiina Joensuu, Work in Silence Fitness Team, Seinäjoki
Iida Loukkaanhuhta, Team Power Fit, Espoo
Peppiina Pärnänen, Team Fysiomaker, Jyväskylä
Katarina Tunturi, Team Glory, Helsinki
Emilia Turkki, Team Bull’s All Out, Tampere
Sohvi Kuoppala, Team Pro Level, Tampere
Katja Kröger, Team Sportlife, MIkkeli
Mira Palasrinne, Team Bull’s All Out, Helsinki
Lida Enqist, Team Power Fit, Espoo
Saila Hilvola, Team Bull’s All Out, Hämeenlinna
Jonna Hietanen, Team Fysiomaker, Iisalmi
Ilona Haapaniemi, Team Fitfarm, Mikkeli
Eveliina Koski, Team Tzemppi, Tampere
Karoliina Koski, Team Tzemppi, Tampere
Essi Vertanen, Team BalancedBody, Pirkkala
Mervi Hartikainen, Team Power Gym, Espoo (m)
Anna Julia Airaksinen, Team Sportlife, Kuopio
Anne Nygård, Team Sportlife, Porvoo
Hanna Saario, Team Body Temple, Perniö
Kirsi Pelamo, Team Sporttimekka, Rauma (m)
Linda Vallin, Team Optimal Fit K&M, Tampere
Mira Nieminen, Team Balanced Body, Lahti
Hanna Ryhänen, Team Sportlife, Jämsä
Mira Ahola, Team Power Gym, Nummela
Elina Leppälä-Hyyryläinen, Team Classic Gym, Oulu

Body fitness + 168 cm
Salla Ahonen, Team Xcore, Tampere
Elina Ylönen, Team Jiipee, Espoo
Iina Huttu, Team FitBody Pro,Viitasaari
Anni Karinen, Team Sportlife, Kerava
Susanna Lehikoinen, Team Jiipee, Jyväskylä
Katri Rönkkö, Team Bull`s All Out, Tampere
Lotta Mönttinen, Team Fitfarm, Villähde
Katariina Lausto, Team EastBody, Helsinki
Jaana Karevuo, Team FitFarm, Vantaa
Anna Hannikainen, Team Fitfarm, Mikkeli
Mari Vainio, Team Sportlife, Mikkeli
Katariina Virta, Team Fitfarm, Helsinki
Elisa Lappalainen, Team Sportlife, Vantaa
Emmi Heijari, Team Power Gym, Kuusankoski
Agnieszka Jonczyk, Team Sporttimekka, Hämeenlinna
Aino Hämäläinen, Team Solana, Helsinki
Heli Hookana, Team Bodyrock, Turku
Harriet Lönnqvist, Team Bull’s All Out, Tampere
Linda Sonntag, Team FitFabriken, Porvoo (m)
Maarit Penttilä, EI TIIMIÄ, Pirkkala
Anna Heinonen, Lean Team, Turku
Hanna Vanhanen, Team Bull’s All Out, Tuusula
Marjo Laine, Team Fitfarm, Mikkeli
Viivi Rantala, Team Bull’s All Out, Tampere
Heli Hölttä, TEAM West Coast Fitness Academy, Klaukkala (m)
Johanna Saunamäki, Team Power Gym, Turku
Jenna Puumalainen, Team Sportilife, Jämsä
Susanna Vanhatuuna, Sensei Team, Turku
Katarina Ekman, EI TIIMIÄ, Espoo (m)
Marina Karlsson, Team Strong Body, Tenala (m)
Helena Huikkala, Team Fitfarm, Kauvatsa
Marja Mäkelä, Team Badass Athletes, Riihimäki
Sanna Kiiski, Team Fitfarm, Rauma

Wellness fitness juniorisarja
Julia Bährend, Team Bull’s All Out, Tampere
Meri Suonpää, Team Optimal Fit K&M, Kouvola
Emma Järvelä, Team Strong Body, Espoo
Olivia Kovacs, Team Bodywork, Espoo
Milla Vana, Team HEI, Ruovesi
Meriliis Tamm, Team FitFabriken, Porvoo
Eveliina Kujanpää, Team Bull’s All Out, Tampere
Henna Pöyhönen, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Miina Salmi, Team Fitfarm, Kuopio

Wellness fitness – 164 cm
Miira Yliaho, Team Supermoves, Lohja
Siiri Puha, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Joan Keihäs, EI TIIMIÄ, Parainen
Meri Suonpää, Team Optimal Fit K&M, Kouvola
Nea Mänty, Team East Body, Helsinki
Sena Coban, Team Optimal Fit, Hyvinkää
Sari Uski, Team SPower, Turku
Olivia Kovacs, Team Bodywork, Espoo
Jurate Budaite, Team Pro Level, Masku
Meriliis Tamm, Team FitFabriken, Porvoo
Johanna Keikko, Team Tähtikunto, Helsinki
Melina Tikkanen, Team Classic Gym, Kuopio
Miia Tarkkonen, Team Optimal Fit, Lahti
Henna Pöyhönen, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Miina Salmi, Team Fitfarm, Kuopio

Wellness fitness + 164 cm
Julia Bährend, Team Bull’s All Out, Tampere
Sara-Mia Liljedahl, Team Sporttimekka, Vantaa
Katariina Hirsimäki, Team Supermoves, Raisio
Sohra Wallenius, Team Elixir Physique, Järvenpää
Katariina Miettunen, Team Fitfarm, Jämsä
Emma Järvelä, Team Strong Body, Espoo
Johanna Rauma, Team Strong Body, Vantaa
Vera Sjöblom, Team Optimal Fit, Helsinki
Milla Vana, Team HEI, Ruovesi
Tea Tyvijärvi, Optimal Fit Team, Tampere
Kristi Loukusa, Optimal Fit Team, Vuokatti
Eveliina Kujanpää, Team Bull’s All Out, Tampere
Laura Huhtanen, Pro-Am Gym, Helsinki
Rosa Leppänen, Team Tähtikunto, Heituinlahti (m)
Mirja Heinonen, Team Power Fit, Vantaa

Women’s physique
Satu Javarus, Team NutriWorks, Vantaa
Saara Kokko, Team Classic Gym, Oulu
Jaana Lehto, EI TIIMIÄ, Espoo
Agneta Honkala, Team Trifinity, Mustasaari (m)
Susanna Hottinen, Badass Athletes Team, Vantaa

Fitness
Erika Ruokamo, Team Sporttimekka, Sarvvik
Maiju Riskala, Team Top Gun, Espoo
Sirja Puustelli, Team Sporttimekka, Helsinki
Jasmin Mantila, Team EastBody, Helsinki

Men’s physique juniorisarja
Kim Timonen, Team NutriWorks, Turku
*Juuso Koskela, Team Tzemppi, Pori
*Jeremy Åkerlund, EI TIIMIÄ, Helsinki
*Vili Volotinen, Team Sensei, Jyväskylä
*Joni Tarnanen, Team Jiipee, Joensuu
Janus Nyholm, EI TIIMIÄ, Jokela
*Javid Noori, Team Bodywork, Espoo
Manu Orpana, Team Gym99 , Espoo
Veikka Nieminen, Team Karboni, Muurame
*Jesse Lattu, Team Fitfarm, Kotka
*kilpailija ilmoittautunut yleisen sarjan kilpailuun ja juniorisarjaan

Men’s physique – 173 cm
Ahmed Ali, Team Sporttimekka, Helsinki
Vili Volotinen, Team Sensei, Jyväskylä
Markus Koivula, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Jude Pabines, Team Trainda, Helsinki
Joni Tarnanen, Team Jiipee, Joensuu
Tien Vo, Team Powerhouse, Tampere
Aram Hajipour, Team Green Beat, Turku
Ilkka Hulkko, Team Classic Gym , Joensuu
Mikko Isometsä, EI TIIMIÄ, Oulu
Joonas Leppänen, Team BalancedBody, Nokia
Said Naeim Hosseini, Team Trifinity, Pietarsaari
Rune Snellman, Team XCore, Pietarsaari

Men’s physique – 179 cm
Juuso Koskela, Team Tzemppi, Pori
Jussi Sampo, Team Powerhouse Gym, Tampere
Mohamed Harid, Team Solana, Helsinki
Aimo Taskinen, Team Trainda, Tampere
Theo Mbay, EI TIIMIÄ, Jyväskylä
Stefan Habbal, Team Bodywork, Helsinki
Vladimir Kuznetsov, Team Solana, Espoo
Javid Noori, Team Bodywork, Espoo
Honi Hasib, Team Crew03, Helsinki
Kalle Teittinen, Team Solana, Helsinki
Nima Hassanpour, TEAM West Coast Fitness Academy, Turku
Erno Salokanto, Team Sportlife, Lahti
Jesse Lattu, Team Fitfarm, Kotka
Christian Lindqvist, Team Crew 03, Lahti

Men’s physique + 179 cm
Jussi Koivisto, Team NutriWorks, Helsinki (m)
Jani Hukkanen, Team Elixir Physique, Riihimäki
Jeremy Åkerlund, EI TIIMIÄ, Helsinki
Abraham Massaquoi, Solana Fitness, Helsinki
Kimmo Jokela, EI TIIMIÄ, Mustasaari
Mikko Paukkunen, Team Trainda, Vantaa
Andrew Fahy, Team Solana, Helsinki
Jan Haglund, Team Classic Gym, Oulu
Joona Tuominen, Team Eastbody, Helsinki
Andreas Hamberg, Team Pro Level, Helsinki
Valtteri Skofelt, Team Sporttimekka, Lahti
Hero Shekari, Team Power Fit, Vantaa
Janne Uusitalo, Team Powerfit, Helsinki
Petri Riihenperä, Team Sportlife, Tuusula
Teemu Maanoja, Team Fit Lions, Kirkkonummi
Kim Timonen, Team NutriWorks, Turku
Janus Nyholm, EI TIIMIÄ, Jokela

Classic Bodybuilding juniorisarja
*Joona Meriläinen, Team FitFarm, Haapavesi
Daniel Kantanen, Solana Fitness, Espoo
*Mikael Paavolainen, Team Sportlife, Lappeenranta
*Timo Annala, Team PG Gym, Tampere
Arhan Ud-Din, Team Pro Level, Helsinki
*Joona Snygg, Team Bodywork, Helsinki
*kilpailija ilmoittautunut yleisen sarjan kilpailuun ja juniorisarjaan

Classic Bodybuilding – 180 cm
Joona Meriläinen, Team FitFarm, Haapavesi
Mikko Timonen, Team Fitfarm, Ähtäri
Arhan Ud-Din, Team Pro Level, Helsinki
Joona Snygg, Team Bodywork, Helsinki
Mika Kallio, Team Solana, Vantaa
Joona Sjöman, Team Bodywork, Espoo
Pasi Keinänen, Team Powerhouse, Tampere
Juho Ruuska, Team Power Fit, Hietama
Leo Pölkki, Sensei Team, Äänekoski
Jussi Vilkkilä, EI TIIMIÄ, Jyväskylä
Jere Komulainen, Team Elixir Physique, Järvenpää
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo
Matti Hakala, Team Hei, Vuorentausta
Alireza Hajitaheri, Team Trifinity, Sundom

Classic Bodybuilding + 180 cm
Mikael Paavolainen, Team Sportlife, Lappeenranta
Timo Annala, Team PG Gym, Tampere
Ville Mononen, Team Body Temple, Turku
Jirli Korhonen, Team Fysiomaker, Kuopio
Antti Ala-Laurinaho, Team Green Beat, Turku
Antti Marjamo, Team Jiipee, Kuopio
Andreas Will, Optimal Fit K&M, Lahti
Oskari Vainonen, Team Sporttimekka, Pirkkala

Classic Physique
Erno Halmesmäki, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Jani Peltoniemi, Team JiiPee, Kemi
Alexander Espaillat, Team Sporttimekka, Helsinki
Marko Pitkänen, Team Karboni, Jyväskylä

Kilpailuliput

Lauantai 5. lokakuuta

10:00 Bodybuilding-, Classic Bodybuilding-, Classic Physique-, Women’s Physique- ja Fitness- ja Body Fitness SM
40 € ovelta

17:00 Nordic Pro
30 € ovelta

Sunnuntai 6. lokakuuta

10:00 Men’s Physique SM, Wellness Fitness ja Bikini Fitness SM
40 € ovelta

KILPAILULIPPUJEN ENNAKKOMYYNTI
www.ticketmaster.fi

LIPUT
Kysymyksiä lipuista
klikkaa tästä!

 

PYSÄKÖINTI

Pysäköinti maksaa 5 euroa ennakkoon sisäänkäynnin vieressä olevasta vaatesäilytyksestä. Pysäköinti maksaa 7 euroa, jos maksu tapahtuu pois lähdettäessä, jolloin summa peritään pysäköintialueelta poistuttaessa.

 

Seuraa meitä myös instagramissa

Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa