Ota yhteyttä

Jos sinulla on kysymyksiä Nordic Fitness Exposta, täytä lomake ja kirjoita alle kysymyksesi.
Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Yhteystiedot

Tapahtuman järjestäjä
KP Fitness Productions Oy
info@nordicfitnessexpo.com

Operatiivinen johtaja
Aino-Maija Laurila
aino-maija.laurila@nfe.fi

Promoottori
KP Ourama
info@nordicfitnessexpo.com

Jokeri-Ässä
Harri Halme
harri.halme@welho.com

Turun Messukeskus
Päivi Hoikkala, liiketoimintajohtaja EVENTS
Puhelin +358 40 558 9928 (08:30-16:00)
paivi.hoikkala@turunmessukeskus.fi

Riku Jaro / Ohjelma-akseli, Stage Manager
Nordic Fitness Expon tekninen partneri
riku.jaro@ohjelma-akseli.com

Sami Tarkia / Rajupaja
sami@rajupaja.fi
www.rajupaja.fi
‭Puhelin +358 40 586 3605‬

Kilpailut

Fitnessurheilun SM-kilpailut
Suomen Fitnessurheilu ry.
Pasi Lakaniemi, kilpailun johtaja
info@nordicfitnessexpo.com

IFBB Nordic Cup & IFBB Nordic Elite Pro
KP Ourama – info@nordicfitnessexpo.com
Anne Pietilä – anne.mariapietila@gmail.com

Suomen Vahvin Mies
Suomen Vahvin Mies ry.
Markku Suonenvirta
suomen.vahvinmies@smail.fi

Rautakoura SM (sormivoma)
Kimmo Kokko
rautakoura1@luukku.com
+358 40 5456376

NFE Armwrestling (kädenvääntökilpailu)
Suomen Kädenvääntöliitto ry.
Henri Hermola
h.hermola@luukku.com

Yhteistyössä
Suomen Fitnessurheilu ry. (IFBB Finland)
International Federation of Bodybuilding and Fitness (IFBB)
European Bodybuilding and Fitness Federation (EBFF)
Suomen Kädenvääntöliitto ry.
Suomen Vahvin Mies ry.

PYSÄKÖINTI

Pysäköinti maksaa 6 euroa Turun Messukeskuksen parkkipaikalla.

 

Seuraa meitä myös instagramissa

Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa