Ota yhteyttä

Jos sinulla on kysymyksiä Nordic Fitness Exposta, täytä lomake ja kirjoita alle kysymyksesi.
Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Yhteystiedot

Tapahtuman järjestäjä
KP Fitness Productions Oy.
PL 158, 15101 Lahti
info@nordicfitnessexpo.com

Operatiivinen johtaja
Aino-Maija Laurila
P.O. Box 158, 15101 Lahti
aino-maija.laurila@nfe.fi

Media
KP Ourama
info@nordicfitnessexpo.com

Projektipäällikkö
Harri Halme
harri.halme@welho.com

Näyttelytekniikka

Jyri Behm, Tekninen päällikkö
Lahden Messut Oy, näyttelyrakenteet, tekninen palvelu, vuokraustoiminta, messut ja näyttelyt
Puhelin 040 504 2172
jyri.behm@lahdenmessut.fi

Riku Jaro, Stage Manager
Ohjelma-akseli, Nordic Fitness Expo tekninen partneri
Osoite: Lastukatu 12, 15240 Lahti
Puhelin 040 5477518
riku.jaro@ohjelma-akseli.com

Paino- ja markkinointipalvelut

Kirsi Metsä-Heikkilä
Grano Oy Lahti, Leeviprint Oy
kirsi.metsa-heikkila@grano.fi
Puhelin 0306 667 448, + 358 43 8247 441
Laatukatu 7, 15680 Lahti
www.grano.fi

Ravintolapalvelut

Tolvanen Catering / Ravintola Koti
Tiina Mesiäinen, myynti ja markkinointi
Puhelin 050 4689 689
tiina@tolvanen.fi

Kilpailut

SM-kilpailut
Pasi Lakaniemi, kilpailun johtaja
info@nordicfitnessexpo.com

IFBB Nordic Cup & IFBB Nordic Elite Pro

KP Ourama
info@nordicfitnessexpo.com

Anne Pietilä
anne.mariapietila@gmail.com

Esitykset / kilpailut

Miss Fitness Finland
Sunneva Kantola & Nora Vuorio
https://www.facebook.com/pg/Miss-Fitness-Finland

Sporttimuotinäytökset

Martina Aitolehti
martina@martinaaitolehti.fi

Tiina Skinnari / Disturb Scandinavia Oy
tiina.skinnari@disturb.fi

Makeup tips
KL Beauty / Katarina Lagus

Rautakoura SM (sormivoma)
Kimmo Kokko
rautakoura1@luukku.com
+358 40 5456376

NFE Armwrestling (kädenvääntökilpailu)
Suomen Kädenvääntöliitto ry.
Henri Hermola
h.hermola@luukku.com

Yhteistyössä
Suomen Fitnessurheilu ry. (IFBB Finland)
International Federation of Bodybuilding and Fitness (IFBB)
European Bodybuilding and Fitness Federation (EBFF)
Suomen Kädenvääntöliitto ry.

Yhteystiedot
Tapahtuman järjestäjä
KP Fitness Productions Oy.
PL 158, 15101 Lahti
info@nordicfitnessexpo.com

Operatiivinen johtaja
Aino-Maija Laurila
P.O. Box 158, 15101 Lahti
aino-maija.laurila@nfe.fi

Media
KP Ourama
info@nordicfitnessexpo.com

Projektipäällikkö
Harri Halme
harri.halme@welho.com

Näyttelytekniikka

Jyri Behm, Tekninen päällikkö
Lahden Messut Oy, näyttelyrakenteet, tekninen palvelu, vuokraustoiminta, messut ja näyttelyt
Puhelin 040 504 2172
jyri.behm@lahdenmessut.fi

Riku Jaro, Stage Manager
Ohjelma-akseli, Nordic Fitness Expo tekninen partneri
Osoite: Lastukatu 12, 15240 Lahti
Puhelin 040 5477518
riku.jaro@ohjelma-akseli.com

Paino- ja markkinointipalvelut

Kirsi Metsä-Heikkilä
Grano Oy Lahti, Leeviprint Oy
kirsi.metsa-heikkila@grano.fi
Puhelin 0306 667 448, + 358 43 8247 441
Laatukatu 7, 15680 Lahti
www.grano.fi

PYSÄKÖINTI

Pysäköinti maksaa 5 euroa ennakkoon sisäänkäynnin vieressä olevasta vaatesäilytyksestä. Pysäköinti maksaa 7 euroa, jos maksuu tapahtuu pois lähtettäessä, jolloin summa peritään pysäköintialueelta poistuttaessa.

 

Yhteistyössä SEO-markkinoinnin kanssa