7.10. LAUANTAI
NFE Junior Cup (MM-karsinta)

Body fitness juniorit – 163
Matleena Niskanen, Team Jiipee, Haukipudas
Annika Tiitinen, Team Mayor’s, Jyväskylä
Elisa Jäntti, Team Sportlife, Jyväskylä
Jessica Ena, Team Trifinity, Pietarsaari
Pirita Petäjä, Pro Trainer Team, Helsinki
Iisa Vaine, Team Elite Academy, Tampere
Ida Turunen, Team Solana, Vantaa
Anniina Kuhna, Team Supermass, Lahti

Body fitness juniorit + 163 cm
Laura Helin, Team Same Goal, Turku
Laura Rostedt, Team Fitfarm, Masku
Vera Salmi, Team Victory, Tampere
Janina Kokko, Team Force, Imatra
Riikka Tenhola, Letic Pro Team, Vierumäki
Linda Vallin, Team Same Goal, Tampere
Pepita Ravantti, Team FIT, Lahti
Nelli Heikkilä, Team Fitfarm, Tampere
Rosa Virtanen, TeamFit, Lahti
Sanni Telaranta, EI TIIMIÄ, Turku

Bikini fitness juniorit – 164 cm
Riikka Rissanen, Team Fit, Espoo
Salla Käsmä, Team Classic Gym, Oulu
Milla Salo, Team Same Goal, Tampere
Anna Sihvo, Team 24 Gold, Naantali
Emmi Heikkinen, Team Fit, Tampere
Miia Seppälä, Team Fitbody Pro, Tornio
Laura Raukko, Team Force, Helsinki
Sanni Ovaska, Team Elite Academy, Hämeenlinna
Eva Hokkanen, Team Fitfarm, Tampere
Oona Savinainen, Team Supermass, Kuopio
Marika Lakkala, Team XCore, Hämeenlinna
Vilma Honkonen, Team Supermass, Oulu
Iida Ylitalo, Team Bodywork, Helsinki
Laura Hartikainen, Team PowerFit, Helsinki
Meiju Saapunki, Team Skip, Oulu
Miia Saarinen, Team Supermass, Tampere

Bikini fitness juniorit – 169 cm
Janina Patronen, Team Mayor´s, Järvenpää
Camilla Saarinen, Team Victory, Turku
Jenna Ukkonen, Team Fullmetal, Pieksamäki
Jenni Korpela, Team Karboni, Jyväskylä
Ella Enävuo, Team Supermass, Helsinki
Annabel Rosenberg, Team Fitfarm, Hämeenkyrö
Marietta Kiianlinna, Team 24 Gold, Helsinki
Veera Louhelainen, Team Supermass, Lahti
Emilia Järvenlahti, Team Trifinity, Pietarsaari
Marianne Ojalehto, Team 24 Gold, Helsinki
Emmi Nevala, Team 24Gold, Kuusamo

Bikini fitness juniorit + 169 cm
Nelli Pasanen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Gerda Kublickaite, Team Fitfarm, Ylöjärvi
Johanna Kokkila, Team Tzemppi, Pori
Sonja Korpela, Team Fit, Tampere
WIlhelmiina Repka, Team Elite Academy, Tampere
Miina Salmi, Team Fitbody Pro, Kuopio
Elisa Leppänen, Team Jiipee, Oulu

Men’s physique juniorit (yksi avoin sarja)
Miikka Hongisto, Team Gym99, Kuopio
Santeri Salminen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Justin Zheng, Team TLX, Tampere
Andreas Gustavsson, Team Trifinity, Vaasa
Samuel Kivikari, Pro Trainer Team, Lohja
Lassi Lappi, Team Xcore, Hamina
Samuel Kivikari, Pro Trainer Team, Lohja

Classic bodybuilding juniorit (yksi avoin sarja)
Juha Turunen, Team Sportlife, Tampere
Juho Auvinen, Team Gym99, Kuopio
Jyri Korvala, Team JiiPee, Rovaniemi
Juuso Korpela, Team FitFarm, Vaasa
Ville Ukkonen, Team Fitfarm, Turku

7.10. LAUANTAI
Fitness SM, osa 1

Women’s physique SM (yksi avoin sarja)
Maria Kuure, Team Classic Gym, Muhos
Niina Pellikka, Team LBC, Lahti
Riitta Mustonen, Team Leader, Jyväskylä
Tuulikki Kare, Team Sportlife, Vantaa
Sari Kaarikivi-Laine, Team Sportlife, Pirkkala

Classic bodybuilding SM – 178 cm

Classic bodybuilding SM + 178 cm
Nurudeen Adedorja, Team BBC, Helsinki

8.10. SUNNUNTAI
Fitness SM, osa 2

Fitness SM (vapari)
Oona Ylitolonen, Pro Elite Team, Helsinki
Rosa Virtanen, TeamFit, Lahti
Jenni Tuikkanen, Team Fysiomotion, Kokkola

Men’s physique SM – 173 cm
Peetu Lehmus, Team Solana, Vantaa
Sherko Eliassi, Team Supermass, Turku

Men’s physique SM – 179 cm
David Ouamba, Badass Athletes Team, Vantaa
Jhon Jairo Cortés, Team Fitfarm, Tampere

Men’s physique SM + 179 cm
Momar Bah, EI TIIMIÄ, Lahti
Rebwar Sohrabi, EI TIIMIÄ, Turku

Body fitness SM – 158 cm
Annika Tiitinen, Team Mayor’s, Jyväskylä
Sanna Engström, Team Elite Academy, Naarajärvi
Susanna Koivisto, Team Fitfarm, Tampere

Body fitness SM – 163 cm
Sonja-Sofia Rannanjärvi, Team Fitfarm, Seinäjoki
Hanna-Riikka Lehtivuori, Team Elite Academy, Jyväskylä
Elina Niemelä, Team Solana, Vantaa
Nina Jaukkuri, Team Force, Rovaniemi
Jonna Mäkinen, Pro Elite Team, Rovaniemi

Body fitness SM – 168 cm
Karin Purhonen, DreamFit Team, Ristiina
Katarina Tunturi, Team Supermass, Helsinki

Body fitness SM + 168 cm
Jenni Burtsov, Team Sportlife, Salo
Katariina Lausto, Team EastBody, Vantaa
Heini Hakalahti, Team NutriWorks, Kuopio

Bikini fitness SM – 160 cm
Kirsi-Tiina Ruuskanen, Team Power Fit, Vantaa
Sanita Jussila, Team Sportlife, Jyväskylä
Päivi Hietala, Team Solana, Järvenpää
Hetti Stranden, Badass Team, Helsinki

Bikini fitness SM – 164 cm
Liisa Eronen, Team Fullmetal, Pieksamäki
Melina Keltaniemi, Pro Elite Team, Tuusula
Miia Kinnunen, Team Fitfarm, Tampere
Marjut Kivinen, Team Solana , Vantaa

Bikini fitness SM – 169 cm
Laura Pelkonen, Team Nutriworks, Helsinki
Tuula Seilonen, Team Fitfarm, Valkeakoski
Emmi Juhala, Team Trifinity, Tampere
Hanna Skyttä, Team Sporttimekka, Helsinki

Bikini fitness SM – 172 cm
Saara Saunamäki, Team PG, Tampere
Milla Kelahaara, Pro Elite Team, Tampere
Kira Paasipuro, Badass Athletes Team, Espoo
Sonja Vilmari, Team Tähtikunto, Helsinki
Caroliina Kinnarinen, Team Daddys Girl, Lempäälä

Bikini fitness SM + 172 cm
Jonna Nygrén-Jäntti, Team Supermass, Helsinki
Anna Pötry, Team Elite Academy, Luumäki

PÄÄSYLIPUT
Kysymyksiä pääsylipuista
klikkaa tästä!

 

LIPPU INFO

MESSUJEN PÄIVÄLIPPU
20€

SM-KILPAILUJEN LIPUT
53,50 €

Liput ennakkoon 53,50 €
www.ticketmaster.fi

PYSÄKÖINTI

Pysäköinti maksaa 5 euroa ennakkoon sisäänkäynnin vieressä olevasta vaatesäilytyksestä. Pysäköinti maksaa 7 euroa, jos maksuu tapahtuu pois lähtettäessä, jolloin summa peritään pysäköintialueelta poistuttaessa.